Listopad 2013

Prsa-na velikosti nezáleží!

23. listopadu 2013 v 13:47 | Ev
No, fajn…
Na tohle téma jsem asi před půl rokem psala článek, ale nevydala jsem ho. Přišlo mi to moc uhozený.

Prsa jsou většinou ženskou částí těla na kterých jsou muži, bůhvíproč, závislí. Opravdu nechápu, co je na prsou tak zvláštního! Vždyť je to jen část těla, kterou žena pár týdnů živí své dítě.
Bohužel, muži nejsou jediní, co koukají na velikost. Jak jsi holka, je ti 14+ a nemáš žádná prsa, jsi divná. Ostatní tě budou odsuzovat a kluci za tebou taky nějak moc nepoběží. Což je naprosto uhozený! Ženské tělo se vyvíjí celý život ( Fajn, tak možná jen do 21 let ) a je klidně možné, že jednou je budeš mít větší než všechny tvoje spolužačky.

To mi připomíná 3.třídu. Moje bývalá kámoška měla trošku nadváhu a pořád mi říkala ,,Hele Evo, není divný, že jsi starší a máš menší prsa než já?"
Měla jsem chuť na ní zakřičet: ,,Ani se nedivím, když si taková tlustoprdka!!!"
V 10ti mi začala růst a teď je mám větší než ona ,,Cha, a kdo se směje teď?!"

Mě nebylo smutno, že nemám prsa. Jen jsem měla chuť uškrtit všechny, co na to upozorňovali!
Mě na tom ale opravdu nezáleží! Radši bych byla bez nich. Fakt mě štvou pohledy všech kluků, kolem kterých musím chodit ke skříňce a nepopsatelné pohledy holek z 8.třídy.
Jsem ráda středem pozornosti, ale jen s někým kdo mě může přidržet při pádu.

Prsa jsou podle mě to nejlehčí na pubertě. Akné je MNÓÓHEM horší!


www.blogmuzemitkazdy.blog.cz

21. listopadu 2013 v 18:51 | Ev
Bohužel, v dnešní době může mít svou vlastní webovou stránku úplně každý. Stačí jenom, když znáte nějakého programátora, nebo si je můžete založit zdarma na Blog.cz a jiných podobných stránkách. Je jedno, jestli je vám 8 nebo 90, jestli jste muž nebo žena, nebo jestli vůbec umíte psát! Při tom to ještě nedávno bylo jinak. Webové stránky měly jenom firmy, věčí společnosti a pár nadaných lidí, co umělo opravdu krásně psát, že se to četlo úplně samo! To byla taková krása... já jsem v té době ani nevěděla, co to Blog.cz je, ale když si teď čtu ty staré blogy, ty úplně první, musím říct, že to je oproti dnešním blogům úplně něco jiného! Ti co to psali, do toho dávali celé své srdce, nevytvořili si svůj blog jen kvůli popularitě, ale protože je to bavilo. To když si teď čtu nějaké blogy, je na nich vidět, že se do toho strašně nutí, že je to nebaví a že chtějí jen popularitu, kterou se svými nudnými články stejně nedostanou. Když vás to nebaví, tak to nepište, ty co to čtou to potom taky nebaví číst, protože jde vidět, že jste jen tak něco napsali, aby na tom blogu bylo aspoň něco kromě designu. ( Fajn, já se do toho taky nutím, ale jak začnu psát, začne mě bavit. A navíc - moje články jsou zajímavé, ne? )
K psaní člověk musí postupně. Nemůžete si prostě říct ,,Tak jo, dneska si založím blog!" když jste nikdy nic nenapsali - nepočítám slohy a referáty ve škole, ale jsou dobré pro trénování psaní a gramatiky.
Já jsem začínala tím, že jsem se začala zajímat o češtinu. Začala jsem při hodinách dávat pozor a teď mi stará i nová látka připadá jako nejprimitivnější věcí na světě. Potom nesmím zapomenout na sloh - stačí mít jen bujnou fantazii. Já jsem ji zdědila, takže pro mě to je hračka. Samozřejmě se můžete věnovat realistickým příběhům. Mě to příjde jako totální nuda, ale jak chcete a hlavně, co vás baví!
Ale zpět k tématu - Potom jsme jednou psali test a když jsem ho už měla napsaný, učitelka řekla, že si můžeme dělat co chceme. Já ani nevím jak, ale najednou jsem vzala sešit, pero a psala můj první vymyšlený příběh v životě. Potom jsem napsala asi 3 kapitoly a založila blog. Po čase jsem si řekla, že jednou budu spisovatelkou a budu psát do novin a vystuduju žurnalistiku. Mám velké sny a vy by jste měli mít taky. A když se mi nevyplní, tak o nich napíšu! Smějící se Psaní je můj život už 1 rok!School meme

20. listopadu 2013 v 19:24 | Ev

Nemožná holka @adorkable

19. listopadu 2013 v 18:24 | Ev

V TÉHLE KNIZE JE VŠECHNO COOL!

Podle mě je tahle knížka opravdu skvělá! Četla jsem i lepší, ale je dobrá.

Je o 17ti letté puberťačce jménem Jeane Smithová, která vlastní jeden z nejpopulárnějších blogů na internetu jménem "Adorkable". Na začátku knížky měla přítele jménem Barney, ale ten se začal scházet se Scarlett, která je holkou nejpopulárnějšího kluka na škole, Michaela. Nakonec se spolu oba dva páry rozejdou a Barney se Scarlett se stanou novým krásným párem. Jeane ze začátku naštve a napíše o Barneym článek na svůj blog, aby ze sebe dostala vztek. Potom se ale usmíří, Jeane vymaže článek a stanou se s Barneym a Scarlett dobří přátelé. Jednoho dne se Jeane s Michaelem pohádá a na konci hádky se políbí.

Ale to už jsem vám řekla moc věcí! Jestli chcete pokračování, přečtěte si to. Je to opravdu dobrá knížka.

Podle mě tu knížku měli rozdělit na 2 možná 3 různé knihy, protože těch 10-20 prvních kapitol bylo úplně o něčem jiném, nežtěch následujících 18-38

Ze začátku to byl takový dívčí román. Potom se to nějak změnilo na příručku o sexu a potom zase o tom hlavním ději.
Musím říct, že podobnou knížku jsem ještě nečetla!

Hodnocení: 4/5


The Day of the Doctor

18. listopadu 2013 v 18:23 | Ev
Takže jsem si dneska pustila trailer na The Day of the Doctor. Já vím, že to je na internetu už hodně dlouho, ale kdyby jsem si to pustila, nemohla bych vůbec spát a byla bych strašně natěšená na ten film! Ale nemám tak velkou tepělivost, jak jsem si myslela a dneska jsem si to pustila.
A musím říct, že to je FAMÓZNÍ! Neuvěřitelné, úžásné, dokonalé! NEMŮŽU SE DOČKAT!
Ale nejvíc je na tom super to, že tam bude David Tennant! Nemám nic proti Mattu Smithovi, ale Tennant je lepší!


Ale to úplně nejvíc supr čupr je, že tam bude ROSE! Rose-moje oblíbená postava z Doctor Who. Díky ní jsem se na to začala dívat. Rose a Doctor ( Tennant ) jsou spolu tak sladcí!
Myslím, že se tam Rose stane něco hrozného ( Ehm,... jako vždy ), ale jestli v tom seriálu má smysl pro někoho plakat, je to ona!


Nemůžu se dočkat! Už jenom pár dní…PROTEST NVS aneb nemusíš vypadat skvěle

17. listopadu 2013 v 12:47 | Ev
A nebo ještě jinak: protest proti odsuzování podle vzhledu!
Ano, čtete správně. PROTEST
Ale nebude to normální protest, že by jste museli něco podepisovat, nebo jít na náměstí s cedulí a řvát, že by lidi neměli ostatní posuzovat podle oblečení.
Bude to probíhat tak, že celých 5 následujících dní ( Po-Pá ) budu chodit hrozně oblečená
Cíl?
1) Chci ukázat lidem, že nezáleží na vzhledu lidí, ale že by je měli posuzovat podle charakteru
2) Hodně tím zvýším sebevědomí ostatních lidí i sobě!

Jestli chcete, můžete se taky zapojit! Kldině jen na jeden den.

P.S: Na konci týdne ( Pá, So, nebo Ne ) vám sem dám fotky všech oblečků za ten týden


Já!

16. listopadu 2013 v 11:23 | Ev
Už v mém prvním článku, který byl vydán 26. října 2013 v 15:42, jsem vám slíbila info o mě. Jo, mám trochu spoždění, ale lepší pozdě než nikdy, ne?

Jmenuji se Eva ( příjmení neřeknu-soukromé důvody )
Je mi 11 let ( Klidně mi říkejte, že jsem moc mladá na blog, ale to VY tu teď čtete článek malé holky! )
Strašně ráda čtu, ale ještě radši píšu! Mým snem je stát se spisovatelkou
Jsem romantička, blázen a snílek!
Poslouchám: Dominika Mirgová, Ewa Farna, Tereza Kerndlová
Oblíbené barvy: Červená, fialová, černá, bílá
Bydlim v Středočeském kraji v málém městě hodinu od Prahy
Miluju všechna zvířata
Mám fenku-Missy, kocoura-Michelanglo, kočku-Sandy

To jsou asi takové základy o mě, kdybych na něco zapoměla, tak mi to klidně napište

MOJE FOTKA:
( Vím, že tam vypadám jako drogově závislá, ale drog jsem se nikdy nedotkla… FAKT! )

Music Cat (gif)

15. listopadu 2013 v 17:39 | Ev

YouTube-Novinky

14. listopadu 2013 v 15:59 | Ev
Poslední dobou jsou na YouTube fakt ÚŽASNÝ videa, takže aby jste je nepropásli...

Music:

Vtipná videa:


Sebepoškozování-závislost dnešních puberťáků?

13. listopadu 2013 v 17:04 | Ev
Jsem tak osamělá, musím se podříznout, protože mi je 13 a myslím si, že když se mi něco nepovede, je to konec světa!!

Jako fakt,… děláte si ze mě srandu?!

Sebepoškozování… jako... na tohle bych tu mohla nadávat celé hodiny, možná budu, ale nejdřív si vysvělíme, co to vlastně je.

Já se o to nikdy moc nezájímala, nebo o tom nepsala/nemluvila, protože mám panický záchvat z krve. Teď si asi říkáte: Cože?! Panickej záchvat?! To si děláš prdel, ne?!
Ono to zní divně, ale je to docela nevýhoda a… hodně mi to omezuje život, takže za to se mi, prosím, nesmějte. Když vidím, nebo jenom myslím na krev, tak buď:
1) Omdlím
2) Pobleju se
3) STRAŠNĚ se mi zamotá hlava a… nejsem skoro ničeho schopná. Docela se mi zvýší teplota, začne se mi špatně dýchá a pokud to bude trvat moc dlouho, následuje to omdlení.

Mám to zděděný a NAŠTĚSTÍ jsem nikdy neomdlela. Lidi v mém okolí na to berou ohled a když o tom mluvíme ve škole, tak prostě jdu na záchod ( Myslím do té místnosti, ne že bych šla vykonávat potřebu ) a napiju se tam z kohoutku.
Taky je to docela blbý při odběru krve. Ale to zase odbočuji od tématu!

Sebepoškozování ( automutilace )
Je, když si někdo sám, dobrovolně ubližuje s cílem vyřešit svoje problémy. Časem může vést k psychickým problémům.
Může to být samozřejmě i jednorázové. Např. pokrevní bratři/sestry - probíhá to tak, že si dva lidé řeknou, že budou nejlepší přátlé navěky a tak se říznou na nejmenovatelném místě a přitisknou je k sobě. Tím si vymění krev.Následky
Sebepoškozování někteří lidé přirovnávají jako závislost k drogám nebo alkoholu. A jako každá závislost - i tahle může zabíjet! Ti co tomu podlehli si to ani neuvědomí, že jsou ve velkém nebezpečí. Co vy víte, může se stát cokoli!
Člověk si myslí, že mu to pomáhá a tak si ubližuje čím dál víc a častěji až……
mám husí kůži, jen z pomyšlení na to!
Neříkám, že všichni ale jestli se to nezastaví včas, stane se to!
Řešení?
Ano, důvody sebepoškozování jsou řešení problémů. Člověk potřebuje myslet na něco jiného, tak se řízne a… je to tu! Další závislost. Ale tentokrát to není závislost na hudbě, jídle nebo spaní. Tentokrát to je vážná a psychická nemoc.
Většina lidí, kteří touto nemocí trpí, ještě nejsou dospělý. Mají problém ( hádky v rodině, rozchod, problémy ve škole atd.… ) a neví jak ho vyřešit. A říznou se, aby na to přestali myslet.

Prostě a jednoduše: ŘEZÁNÍ JE KRAVINA … myslím sebepoškozování, ne řezání chleba nebo něčeho jiného XD

To je asi vše, co vám o tom dneska řeknu! Já už tu ležím a ještě jedna věta o tom a už pro mě pojede záchranka!!!

A nakonec jsem našla video/vlog. Je samozřejmě o sebepoškozování a natočil ho můj oblíbený vlogger Adam JíchaThe Offspring - You're Gonna Go Far, Kid