Stěhuji se!

10. prosince 2013 v 17:57 | Ev
Jak jste si v poslední době mohli všimnout, Blog.cz nefunguje tak, jak by fungovat měl. Už se to sice zlepšilo, ale pořád to není ono. Díky tomu se hodně blogerů/blogerek stěhuje dočasně jinam. Já nechci říkat, že je to špatné. Sama jsem se už několikrát přestěhovala, ale to bylo z důvodu, že jsem se změnila, že jsem chtěla utéct, nebo že mě to prostě přestalo bavit.

Ale oni ve svých článcích, kde to oznamovali si stěžují na to, jak se Blog.cz pokazil a že s tím majitel vůbec nedělá. No,… podle mě to není úplně pravda! On jakožto majitel stránky, která umožňuje si vytvořit svou vlastní webovou stránku a zdarma, se o to musí nějak starat. Když se kouknete na hlavní stránku Blog.cz, tak si všimnete, že každý den je jiná. Jo, polovinu toho dělají najatí lidé, ale stejně to dá nějakou tu práci.

Teď si představte, že vlastníte stránku, která provozuje dalších tisíce stránek a vy buď musíte je všechny opravovat, když tam je nějaký problém, nebo najmout nějaké lidi, což samozřejmě taky něco stojí. Provozovat něco tak velkého dá ohromnou práci a stojí i tisíce peněz a to on dělá jen proto, aby jste vy mohli zveřejňovat svoje názory dalším milióny lidem.
A já se vás teda ptám: Vy by jste to zvládli, aniž by na Blog.cz nebyla nikdy žádná chyba?…

Teď můžete tvrdit: Ale Evo, ty jsi pod jeden článek napsala, že uvažuješ, jestli se taky nepřestěhuješ na infoblog kvůli těm problémům s Blog.cz!

Prosím vás… takže za prvé: Nepoučujte mě, co dělám špatně ( dneska )! Fakt mi není dobře a nechci se s vámi tady hádat
A za druhé: Já tam napsala, že o tom UVAŽUJI! Takže jsem si to promyslela a nakonec jsem došla k tomu závěru, co jste si teď přečetli.

Podle mě je to zbytečné si zakládat nový blog na jiné stránce. Stránky Blog.cz se jen dočastně opravují a dřív nebo později ( lepší by bylo dřív ) budou fungovat stejně, možná i lépe než teď!

( Obrázek je ze stránky http://decko.tvslovacko.cz/ )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T!motej T!motej | Web | 10. prosince 2013 v 18:35 | Reagovat

Souhlasím, já ten blog, co mám na infoblogu asi zruším, protože
1. Blog.cz je mnooohem lepší
a za 2. Už se trochu napravil a věřím, že už to brzy bude v pořádku.

2 Amber Amber | Web | 11. prosince 2013 v 14:15 | Reagovat

Já myslím, že je zbytečné se na chvilku někam stěhovat. Jasně, musí být dost těžké něco takového provozovat a řídit a já chápu, že občas se nějaký problém vyskytne, ale když to trvá déle, tak už mě to trochu štve. Teď už je to naštěstí v pořádku  :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid