Leden 2014

Gayové a můj názor na ně

31. ledna 2014 v 13:19 | Ev
Tak nejdřív chci moc poděkovat Fie§tě ( Doufám, že to skloňuji dobře. ), že mi toto téma napsala. Udělalo mi to strašnou radost, hlavně ta poslední věta: Pro mě bylo ctí být ti inspirací :-)
To bylo ták milý! Ale teď k tématu...

Význam slova gay?
To snad nemusím vysvětlovat, myslím, žto všichni vědí a když ne, koukněte na Wikipedii. Jen bych tady chtěla zdůraznit, že slovo gay nezahrnuje lesby, jak si většina lidí ( Aspoň ti co znám ) myslí.

Většina lidí si pod slovem gay představuje zženštilého chlapa, který má rád růžovou, maluje se a vyzná se v módě.Tímhle nás krmí Americké "vtipné" seriály a někteří lidé v to opravdu začali věřit. Dělají si z gayů srandu, posmívají se jim a šikanují je ( Myslím skutečnou šikanu, ne tu kybr"šikanu". )

Level EvEl -Mobil Vlog 02 @Nahrávání videa a prohlídka pokoje@

29. ledna 2014 v 18:53 | Ev
Tak a je tu další video!!! Konečně jsem se sebrala a sestříhala druhý vlog! Je trošku delší, ale doufám, že se bude líbit.


PS: Zítra se můžete těšit na další video!... nebo popozítří XD

Mé plány do budoucna....

27. ledna 2014 v 18:49 | Ev
Ahoj!
Tak nejdřív se omlouvám, že poslední dobou nevydávám moc článků a když už, tak vůbec nedávájí smysl a ak. Ale poslední dobou,... ne že bych neměla čas, ale já jsme líná si ho udělat! Ale asi předminulý týden jsem zkoušela žít tak, že ,,Nejdřív povinnosti, potom zábava" ( nebo tak nějak ) a fakt jsem toho času měla hodně! Takže já se to tenhle týden pokusím udělat a chtěla bych dosáhnout tohoto:

  1. Náhrát na YouTube aspoň 2 vlogy Level EvEl
  2. Konečně napsat první příběh na Ev-Page
  3. Zlepšit se v Českém jazyce a naučit se něco dopředu, aby se t mé články vůbec daly číst!
  4. Natočit můj první vlog ( Ano, chystám se točit i samostatně )
  5. Učit se
Tak to je asi všechno,...
jestli mi chcete napsat nějaký téma na článek můžete mi napsat na email: ladycrazy.ev@gmail.com

A já se s vámi pro zatím loučím a ahoj! Mrkající

Je Morava jiný stát?

25. ledna 2014 v 16:40 | Ev
Posledních pár let ( Fajn, asi celý můj život... ) mi příjde, že Čechy a Morava jsou odděleny jako Amerika s Evropou. Fajn, máme podobnou řeč a stejnou vládu, ale že by jsme byli stejná republika? Ani náhodou! Já jsem z Moravy, sice jsem se narodila v Čechách, ale rozhodně se za čecha nepovažuji a ani bych se tím nikdy nechlubila! Moji rodiče, sourozenci a vlastně celá rodina je z Moravy, narodili se tam, takže já mluvím a chovám se jako moravák. A každé prázdniny jezdím k babičkám. Umíte si to představit cestovat tak často na druhou stranu České Republiky?
No a za ty roky jsem si stačila všimnout, že mezi čechy a moraváky jsou tak trochu pochmurné vztahy. Neříkám, že moraváci neurážejí čechy, ale češi prostě... jak to říct, jsou k moravákům fakt... sprostí!

Na každém rohu slyším nebo vidím čachy, jak urážejí moraváky. No a když tomu dotyčnému řeknu nebo napíši, že to je sprostý a mezi ním a marováky není žádný rozdíl, napíše mi, že proti nim nic nemá a že to je jen sranda!
No jo, je to "sranda", ale pořád si z nich děláš prdel!
Nic neříkám, když urážíte holky, děti mého věku, křesťany-to je vaše hloupost! Ale když urážíte moraváky, kteří jsou NAPROSTO STEJNÍ JAKO VY, jen žijí v jiné části České Republiky, to mi už fakt rvete nervy! Možná mají trochu jiná slova, ale to samé by oni mohli říkat o vás ( Teď teda mluvím i o Slovácích. ) Jenže oni to nedělají a proč? Protože mají vychování!

To mi připomíná jednu věc, která se mi stala s Elany. Ona mi jednou říkala: ,,Já té sloneštině vůbec nerozumím! Třeba tohle slovo. Víš co znamená "zemiaky"?
Ty jo, já se na ni tak divně koukla a řekla: ,,Vždyť "zemiaky" jsou zemáky!" ( Kdo by nevěděl, tak moraváci většinou ovládají perfektně slovenštinu a někdy i polštinu a "brambory" jsou na Moravě zemáky. )
Co myslíte, že udělala... nic! Ignorovala to a pokračovala dál: ,,Normálně "zemiaky" je v češtině brambory!"
( Fakt nic ve zlým Elany! Smějící se Dávám to sem jen jako příklad!)

Přátelství?!

22. ledna 2014 v 17:30 | Ev
Opravdu nechápu proč, ale u většiny holek věku 10-16 let si myslí, že když se s nimi někdo přestane přátelit, musí toho člověka nenávidět. Proč?! Tuhle odpověď se zkouším poslední měsíc zjistot a jsem ještě dál, než jsem byla dřív!
Já osobně jsemse přestala přátelit s nějakou holkou jen 2-3x a vždy se strášně naštvaly. Ta první mě začala urážet a dělat naschvály a ta druhá ( S tou jsem se přestala přátelit 2x ) no a vždycky to postupovalo takhle:

1) Pomlouvala mě s mojí nejlepší kámoškou ( Nebyla to Elany! )
2) Dělala mi naschvály
3) Začala mě urážet na Facebooku ( Máma mi radila, ať ten Facebook vypnu, ale já nejsem ten tip lidí, co si tkhle nechají všechno líbit a kyber"šikana" podle mě není šikana! )
4) Prosila mě na kolenou, abych jí odpustila a že se změní ( Nezměnila! )

Takovým lidem bych fakt ráda řekla:


Já to opravdu nechápu! Se mnou se přestaly kámošky přátelit... aspoň milionkrát! No a můj maxim bylo, že jsem si načmárala pár obrázků do deníku, vymluvila se mámě a trochu si zabrečela. Ale nikdy jsem k nim nechovala zášť, jen jsem si řekla:


A šla dál..

Já se to pokusím příští týden zjistit a budu vám dávat vědět. Takže tohle je spíše informace že začínám takový malý "projekt". Jestli to víte, samozřejmě, můžete napsat do komentářů!


Tam kde je i rozum krátký…

19. ledna 2014 v 21:21 | Ev
Aneb když nevíte, co dál...

Když člověk miluje ale nepřiznáváte si to… to je ten problém!
Někdy i ví, že miluje, ale nechce to! Nechce to vědět, nechce toho dotyčného znát, nechce, aby mu srdce šílelo vždy, když projde kolem! Brání se tomu i když ví, že to nejde. Nejde tomu utéct, ta osoba pořád bude žít, budete jí potkávat a i když ne, bude pořád ve vaší v hlavě a srdci. Čím víc se tomu brání, tím víc si ubližuje. Oni to ví. Ví, že tímhle si nepomůžou, ale neví jak…

Neví, jak se s tím vypořádat?
Říct mu/jí to? Ani náhodou! Co bych mu/jí řekla?! ,,-Ahoj, víš, líbíš se mi, ale já to nechci!"
Tak to ne. XD Takhle by to nešlo.
Nemůžete mu/jí to říct. Nemůžete ho/jí ignorovat. Nemůžete ho/jí vidět. Chvilku milujete, jindy nenávidíte. Srdce křičí ano, ale vy jej neposloucháte, jdete dál a necháte to plavat.
Ale proč?! Jenom vás to čím dál tím víc žere až se úplně ztratíte v tom, jestli tu osobu milujete nebo nenávidíte.
Normálně bych s vámi souhlasila. Ano, ve vétšině případech je lepší to nechat plavat, ale ne vždy!

Kdybych nechala plavat školu, měla bych ve 4.třídě 3 na vysvědčení.
Kdybych nechala plavat to, že mi všichni říkají "blázen", nezaložila bych tenhle blog.
Kdybych nechala plavat to, že mám hlad, umřela bych hlady…
( No fajn, ta poslední není moc "inteligentní", ale já UMÍRÁM hlady a navíc… to je taky pravda, ne?! )

Nesmíte to jen tak ignorovat, ale zas to nepřehánějte, jo?
Mám kámošku a ta to opravdu přehání! Když se jí někdo líbí, tak to mu to pořád dává najevo. Psaním miliony milostných psaníček, nekonečným hihňáním a opravdu "nenápadným" pozorováním, jako by byl nějaký nový druh zvířete v ZOO...

Level EvEl - Mobil Vlog 01 @Uvítací vlog@

18. ledna 2014 v 20:35 | Ev
Tak jak jsem slíbila...
tady máte náš první vlog! No, není to nic moc. Dnes u mě Elany byla a natočili jsme další 3 vlogy, takže se máte na co těšit příště!


PS: Jmenujeme se Level EvEl, doufám, že to nemusím vysvětlovat! Ale občas si dáváme zkratku LEE, tak se nedivte, když to někdy použiji.

Zpátky nebo o kus dál?

18. ledna 2014 v 0:25 | Ev
Ahoj!
Takže po takové delší době jsem opět zpátky a to v plné parádě! Fakt se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale nebyla vůbex nálada a i kdybych nějakou inspiraci měla, čas pro mne bylo cizí slovo!

Opravdu, jediný volný čas, který jsem měla bylo těch deset, dvacet minut před školou, když jsem čekala na autobus. A to jsem buď natáčela s Elany videa, nebo si četla. Ale to bylo maximálně 3 stránky, víc rozhodně ne! Takže já jsem byla vděčná za každý autobus, který mi ujel, protože hneD jak jsem dojela domů, vytáhla jsem učebnice a šprt šla se jak blázen!

Důvod? Pololetky…
Všimla jsem si i u ostatních blogerek, že nepíší na blog a ani mi to nepřišlo divné. Většina blogerek je totiž na střední škole a mají toho víc. Takže vám by mohlo byt divné, proč nepíší. Vždyť jsem teprve v 5.třídě, to jsem ještě prcek, nic neumím a nemám žádné starosti, že ano…
ale já vám dám jednu otázku: Na jakou jste chodili/chodíte základku?
Já osobně chodím na jazykovku. A navíc výběrovku! Co to znamená? No, to znamená, že se angličtinu povině učíme od 3.třídy, od 1.třídy máme dobrovolné kroužky angličtiny, od 5.třídy máme 2.jazyk ( Němčinu, ruštinu nebo francouštinu ), od 8.třídy musíme vybrat mezi: 3.jazykem nebo více hodinami angličtiny a z 2.třídy do 3.třídy děláme testy IQ, jestli tu školu vůbec budeme zvládat!
Takže si nemyslete, že mám fůru času, že jsem nějak nezodpovědná nebo že jsem líná. Já jsem za celý pololetí nedostala za 3!
( Ale pozor! Nemyslete si, že je naše škola nějak dokonalá! Učitelé stoji fakt za prd a o školní jídelně ani nemluvě… ale o tom až později! )

A navíc jsem v 5.třídě, takže mi přibyl ten 2.jazyk ( němčina ), který moc nezvládám. Ségra mě přemlouvání na francouštinu, pche! To bych propadla hned první hodinu!
Na pololetí mi to ale dopadlo docela slušně, budu mít jen jednu 2 a to z angličtiny. Příští pololetí se budu zaměřovat hlavně na němčinu a vlastivědu ( dějepis se zeměpisem ) a možná I na angličtinu, uvidíme.
Ale už vás tu nebudu prudit školou! Přesuneme se k dalšímu tématu…


Je v dnešní době možné uspět?

3. ledna 2014 v 13:52 | Ev
Nevím proč, ale tohle je teď otázka, kterou prostě řeší miliony lidí.
A mě, jelikož jsem optimistka, tak mi to příjde jako, kdyby jste se zeptali: Kolik je 5x5? Prostě,… vždycky když se na to někdo zeptá, mám chuť ho uškrtit!
Samozřejmě, že se dá uspět! To jenom lidi mají ten problém, že nemají trpělivost. Založí si blog, aby byli populární, píší nesmyslné články, které nikoho nezajímají ( Samozřejmě teď na nikoho nenarážím,… ) a čekjaí, že budou nejslavnější na celém internetu!

Ke slávě se musí pomalu. Já tenhle blog píši už minulého roku ( XD ) a pořád mám návštěvnost dost mizernou! Ale nikdy jsem se nevzdala a psala dál. Pořád se snažím, píši a obíhám blogy, ale mě moc o návštěvnost nejde. Jde mi o to, aby jsem vám řekla můj názor a vy s ním buď souhlasili, zkusili ho vyvrátit, nebo říct svůj.

Tenhle blog existuje teprve čtvrtým měsícem. Jen ve 4 měsících mají blogy většinou návštěvnost 0-15 za den, protože se nesnaží! Čekají, že jim sláva prostě najednou spadne do klína a to je největší chyba, kterou by mohli udělat! Tímhle si spíš tu návštěvnost jen zmenší. Ano, jednou také budou mít velkou návštěvnost, ale třeba až za 5 let.
Pamatujete, jak jsem sem jednou psala, že chci mít pravidelnou návštěvnsot na blogu přes 30? Splnilo se! A už dávno!

Takže ano, v dnešní době je možno uspět, ale musíte se snažit a nevzdátse!


( photo by me )

Aktualizace 'Ev-Page'

2. ledna 2014 v 18:19 | Ev

Ahojky!

Moc se omlouvám, že v poslední době nebyly články. Neměla jsem vůbec náladu, tak jsem to zkoušelavymalovat...

malovala jsem, obkreslovala, vymalovávala, vyráběla dessy,ale nic mě nepovzbudilo.

Zkrátka jsem vyrobila dess a ten se mi tak líbil, že mě ihned zavál nával inspirace. Ale ne k článkům, ale k příběhům! Takže jsem se rozhodla začít používat mou starou/nepoužívanou stránku Ev-Page. To všechno se můžete ale dočíst v uvítacím článku ZDE.

A slibuji vám, že tentokrát se na to nevykašlu a OPRAVDU tam ty příběhy budu dávat! Smějící se


The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid