Přátelství?!

22. ledna 2014 v 17:30 | Ev
Opravdu nechápu proč, ale u většiny holek věku 10-16 let si myslí, že když se s nimi někdo přestane přátelit, musí toho člověka nenávidět. Proč?! Tuhle odpověď se zkouším poslední měsíc zjistot a jsem ještě dál, než jsem byla dřív!
Já osobně jsemse přestala přátelit s nějakou holkou jen 2-3x a vždy se strášně naštvaly. Ta první mě začala urážet a dělat naschvály a ta druhá ( S tou jsem se přestala přátelit 2x ) no a vždycky to postupovalo takhle:

1) Pomlouvala mě s mojí nejlepší kámoškou ( Nebyla to Elany! )
2) Dělala mi naschvály
3) Začala mě urážet na Facebooku ( Máma mi radila, ať ten Facebook vypnu, ale já nejsem ten tip lidí, co si tkhle nechají všechno líbit a kyber"šikana" podle mě není šikana! )
4) Prosila mě na kolenou, abych jí odpustila a že se změní ( Nezměnila! )

Takovým lidem bych fakt ráda řekla:


Já to opravdu nechápu! Se mnou se přestaly kámošky přátelit... aspoň milionkrát! No a můj maxim bylo, že jsem si načmárala pár obrázků do deníku, vymluvila se mámě a trochu si zabrečela. Ale nikdy jsem k nim nechovala zášť, jen jsem si řekla:


A šla dál..

Já se to pokusím příští týden zjistit a budu vám dávat vědět. Takže tohle je spíše informace že začínám takový malý "projekt". Jestli to víte, samozřejmě, můžete napsat do komentářů!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Lusya* *Lusya* | 23. ledna 2014 v 18:41 | Reagovat

Tiež som raz mala kamošku, Najkamošku, ale ako je "letná láska" tak toto bola "letná najkamoška" chvíľu mi bolo za ňou stráášne stráášne smutno, ale vďaka nej som si uvedomila že kamošky nepotrebujem, že sú naprd. Aspoň tie hmotné. Mám jednu kamošku Jess, ktorá je v podstate vymyslená a žije v mojom denníku... Takže ona je moja naj kamoška. A inak... Nezávidím ti .. snáď Elany bude tá ozajstná "BFF" pretože vyzerá fajn ;)

2 Amber Amber | 23. ledna 2014 v 19:08 | Reagovat

Mě se to naštěstí nikdy nestalo. Občas se sice pohádáme, ale nikdy ne tolik, abychom spolu přestaly kamarádit. Kdyby se to ale stalo, tak je docela možný, že by mě za to nenáviděly, ale já doufám, že se to nestane. Mám asi skvělé kámošky, protože moc problému v přátelství nemáme. A když už, tak se zase hned ten den usmíříme, protože nevydržíme se na sebe moc dlouho zlobit.
Je mi líto, že ti tohle tvoje kámošky dělaly...každopádně jsem na ten tvůj projekt docela zvědavá ;)

3 Ev-Crazy Ev-Crazy | 23. ledna 2014 v 21:44 | Reagovat

[1]:  Jo, také mám imaginární kámošku v deníčku, mohu jí říct věci, které bych živé duši neřekla! Ale kámošky nejsou zas až tak špatná věc. Může to být člověk se kterým si i normálně jen povídáš! Samozřejmě si nemusíte říkat všechno, od toho podle mě kámošky nejsou!

[2]:  Tak to máš štěstí! Já měla jednu kámošku a ta byla fakt MRCHA! Ale s Elany to je fajn. Jasně, hádáme se, nemáme skoro nic společného, ale potom asi pět vteřin koukáme do blba a zase se normálně bavíme!
A děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid