Zpátky nebo o kus dál?

18. ledna 2014 v 0:25 | Ev
Ahoj!
Takže po takové delší době jsem opět zpátky a to v plné parádě! Fakt se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale nebyla vůbex nálada a i kdybych nějakou inspiraci měla, čas pro mne bylo cizí slovo!

Opravdu, jediný volný čas, který jsem měla bylo těch deset, dvacet minut před školou, když jsem čekala na autobus. A to jsem buď natáčela s Elany videa, nebo si četla. Ale to bylo maximálně 3 stránky, víc rozhodně ne! Takže já jsem byla vděčná za každý autobus, který mi ujel, protože hneD jak jsem dojela domů, vytáhla jsem učebnice a šprt šla se jak blázen!

Důvod? Pololetky…
Všimla jsem si i u ostatních blogerek, že nepíší na blog a ani mi to nepřišlo divné. Většina blogerek je totiž na střední škole a mají toho víc. Takže vám by mohlo byt divné, proč nepíší. Vždyť jsem teprve v 5.třídě, to jsem ještě prcek, nic neumím a nemám žádné starosti, že ano…
ale já vám dám jednu otázku: Na jakou jste chodili/chodíte základku?
Já osobně chodím na jazykovku. A navíc výběrovku! Co to znamená? No, to znamená, že se angličtinu povině učíme od 3.třídy, od 1.třídy máme dobrovolné kroužky angličtiny, od 5.třídy máme 2.jazyk ( Němčinu, ruštinu nebo francouštinu ), od 8.třídy musíme vybrat mezi: 3.jazykem nebo více hodinami angličtiny a z 2.třídy do 3.třídy děláme testy IQ, jestli tu školu vůbec budeme zvládat!
Takže si nemyslete, že mám fůru času, že jsem nějak nezodpovědná nebo že jsem líná. Já jsem za celý pololetí nedostala za 3!
( Ale pozor! Nemyslete si, že je naše škola nějak dokonalá! Učitelé stoji fakt za prd a o školní jídelně ani nemluvě… ale o tom až později! )

A navíc jsem v 5.třídě, takže mi přibyl ten 2.jazyk ( němčina ), který moc nezvládám. Ségra mě přemlouvání na francouštinu, pche! To bych propadla hned první hodinu!
Na pololetí mi to ale dopadlo docela slušně, budu mít jen jednu 2 a to z angličtiny. Příští pololetí se budu zaměřovat hlavně na němčinu a vlastivědu ( dějepis se zeměpisem ) a možná I na angličtinu, uvidíme.
Ale už vás tu nebudu prudit školou! Přesuneme se k dalšímu tématu…Kdo čte Elanyin blog, ví, že jsme začaly společně natáčet vlogy. Už máme natočený první vlog. Vkastně myslím, že jich máme dokonce 5! Ale ten první už mám sestřihaný ( jako jediný ) a zítra ( vlastně už dneska ) ke mě Elany příjde, takže rovnou natočíme další a možná by mohlo spatřit světlo světa ( konečně )! Už ho mám asi týden sestříhaný, ale prostě jsem byla moc líná založit kanál, nahrát to atd… znáte mě!
Takže já jsem si celý 3 hodiny uklízela pokoj ( samozřejmě mezi to počítám i zkoušení letních šatů ). Jako, není to uklizený třeba jako ten její pokoj, ale snad to taky ocení! Taky jsem si koupila BRAVO ( Ještě nevypínejte ten počítač! )a byl tam plakát Ewy Farne a Demi Lovato, takže jsem si je vylepila nad postel a je to tu teď krásně útulné! Já jsem si dříve moc neklepala plakáty, protože jsem měla pokoj se ségrou, ale teď je ve vedlejší místnosti a já mám pokoj pro sebe!
Jo, vlastně ty plakáty budete moct vidět ve videu. Rozhodla jsem se, že budu natáčet vlogy s Elany ale i sama. Aby jich bylo víc, protože jak každá bydlíme v jiném městě, musíme. Točit před školou a to není ono.

Jo a jéště něco! Příští týden má ségra maturiťák, takže se můžete těšit na fotky, jak tam sedím na židli, nebo hraju na mobilu! XD Ne, fakt… co tam budu 4 hodiny dělat?!

( Promiňte za hrubku, přece je to píši to o půlnoci. Ráno to opravím! )

To to je asi všechno! Kocour mi tady už 3 hodiny spí a já tu píši článek! No nic, já už teda asi taky půjdu spát. Já se s vámi pro zatím loučím, a pro moje sovy, dobrou!


(photo by me)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amber Amber | 18. ledna 2014 v 16:39 | Reagovat

Máš toho vážně dost. Já mám němčinu teprve od loňska a vážně jí straaaašně nenávidím. Nezávidím ti, být na takové škole, takže chápu, že nemáš moc času ;))

2 Ev-Crazy Ev-Crazy | 18. ledna 2014 v 19:38 | Reagovat

[1]: Ále! To nic není. Když k nám chodíš od 1.třídy, tak si na to zvykneš. Minulý rok jsem chodila ještě na krasobruslení a vysvědčení jsem klidně zvládla s jednou 2!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid