Únor 2014

A zase ta škola..

18. února 2014 v 17:06 | Ev
Ano, už jsem zdravá a chodím do školy. Dohánět moc nemusím, ale vrátila jsem se v době právě písemek! Chtěla jem něco málo napsat, ale jaksi nemám kdy!! Tak jsem si řekla, že vám sem dám aspoň nějaká videa o českém školství.
Škola? Ne, díky

15. února 2014 v 20:10 | Ev
Někdy bych se nejradši uškrtila za to, jak jsem líná! Pořád něco odkládám a nevěnuji se povinnostem a plánům a radši jsem na Facebooku. Jo, no a co? Mě se takhle život líbí, žádný úkoly, starosti,…
Víte, kdyby děti neměly úkoly, měly by více času na své povinnosti. Naše učitelka říká, že škola je náš život. Žijeme jen pro školu…
Fajn, řeknu to po pravdě. Je to největší kravina, kterou jsem kdy slyšela!!!!
Ona si jako myslí, že škola je smysl život?! What the fuck? Ne, prosím vás, my nežijeme pro školu! Studujeme jen základku, střední a někdo vysokou. Někdo ani nejde na střední, protože by ho to jen brzdilo v jeho kariéře.
A co rodina? Rodiče? To jsou jen lidi, kteří nás živí nebo co?! A kamarádi? Když žijeme jen pro školu, proč máme přátele? Proč se neučíme 12 hodin denně, proč máme přestávky, proč existuje láska nebo proč nechodíme do školy i o víkendu?! Protože to je blbost! Protože jsou mnohem důležitější věci než škola. Rodina, láska, přátelé…

Jo, teď mi můžete tvrdit, že člověk se učí celý život i v práci. Jo, máte pravdu, ale to není škola! Nejsou tam učitelé, kteří vás sekýrují.
Teď zase můžete říct, že šéf vás taky může sekýrovat a to je taky pravda. Ale šéf je šéf a učitelé jsou učitelé a tak to i zůstane! Šéf je nad vámi a vy pro něj pracujete a když chcete dostat peníze, musíte ho poslouchat. Ale co vám dá učitel? Oni vás okřiknou, vybíjí si na vás zlost a ani nic nedostanete? Já bych teda řekla, že žáci jsou nad učiteli. To oni by měli poslouchat nás.
Mě by jako fakt zajímalo co se v té škole učili oni. Řvát na nás?! Já myslím, že ne!

Já osobně školu nenávidím. A to z jednoho jediného důvodu: učitelé


Co to k...?!

14. února 2014 v 23:54 | Ev
No, tak jak jsem teď měla chvilku pauzu, nekoukala jsem na návštěvnost. Dnes jsem si na to vzpoměla a tak jsem se na to mrkla. Otevřu to no a ... WTF?! 5.února jsem na blogu měla 86 návštěv?! Jako fakt? Neděláte si srandu? No WOW! Já.. nikdy mi nešlo o návštěvnost ( Fajn, možná dříve ano, ale nyní už ne. ), ale moc vám děkuji!! Opravdu díky a jsem za to strašně ráda! Nevím co k tomu dodat...Je Valentýn komerční svátek?

14. února 2014 v 17:41 | Ev
Nejdřív jsem chtěla na tohle téma napsat fakt dlouhý článek, ale potom jsem na internetu našla video, které mi úplně mluví z duše! Určitě se koukněte:Diamanty a láska jsou dvě odlišné věci

13. února 2014 v 5:26 | Ev
Prý 'Za peníze si lásku nekoupíš', to se někdo hodně spletl…

Když má někdo peníze, může všechno. Bohužel, to je dnešní svět. Mohla bych tu vyjmenovat desítek vztahů, ve kterých hrajou roli jen peníze, ve kterých láska již přešla, nebo tam nikdy nebyla. Ale proč bych to dělala? Všichni to známe…
Nejsem nějaký odborník na lásku, ale tohle ještě vidím!


Abych pravdu řekla, nemám nic proti nim. Naopak mi je jich líto!

Představte si to, máte miliony peněz, můžete si koupit všechno, ale nikdy nepocítíte lásku. Nikdy se s ní/ním nepohádá a nebude se díky tomu cítit na dně, nikdy si nebude cenit jeho snahy jí/mu udělat radost a nikdy ho/jí nepolíbí s tím, že ho prostě miluje…

Dříve se svatby domlouvaly, s ženami se jednalo jako s majetkem a jejich důvod byly peníze. Als žijeme ve 21.století, máme svobodnou vůli, tak proč se takhle necháváme kupovat?!

Já vím, jsem moc mladá a lásce ještě nerozumím, ale kdo říká, že jsem ji už nezažila?
Já jsem milovala už tolik lidí! A miluji doteď…
Kdo by mohl nemilovat své rodiče, kteří mu dali život? Díky nim tady teď jsem a píši tento článek. Díky nim mám vzdělání, jídlo a to nejcennější na celém světě, lásku!


Pošta pro Hayley

12. února 2014 v 18:39 | Ev

Ahoj,
tak dnes jsem poslala své oblíbené YouTuberce email.
Jestli ji neznáte, určitě se na ni koukněte! ÚŽASNĚ maluje, je zábavná a má dva roztomilé pejsky!!


Je naprosto úžasná a miluje poníky, tak jsem si řekla, proč jí nenakreslit FanArt, kde by byla jako poník?
No, nedopadlo to přesně tak, jak jsem si představovala, ale myslím, že na můj věk ( 11 let ) to není zas tak zlé…

FanArt:


Její fotka:


Level EvEl - Debilní kecy kluků Z NAŠÍ TŘÍDY a jiné blbosti

11. února 2014 v 23:52 | Ev
Tak a je tu další video!
No, abych pravdu řekla, nedopadlo to přesně tak, jak jsem očekávala. Nevím jak, ale několik dobrých záběrů jsem nějak vymazala a někdy nám ( Hlavně mě ) nejde rozumnět, jak jsme se řehtaly, ale není to zas tak špatné.

No nic, tak se na to kukněte a posuďte sami!


PS: Brzy začneme natáčet i s kamerou! Konečně jsem k ní totiž našla kabel, kterým to jde převést do počítače. Už pár videí i máme. Z minulého roku, to se ještě musím domluvit s Elany, jestli to vůbec vydáme. Je to takový... řekněme projekt, nechci to říkat přesně, na kterém jsme dělali s našima dvěma kámoškama - Eliškou a Miškou. Uvidíme...

Zpátky ve snu

10. února 2014 v 17:09 | Ev
Ano, jsem zpátky no a .... pořád jsem nemocná a tamtu záležitost jsem nevyřešila, ale jestli půjdu v pátek do školy, vyřeším to! Nebo podplatím Elany... to záleží na tom, kdy půjdu k doktorce a jestli mě už pustí do školy. Ale hlavně to chci vyřešit do Valentýna! Nevím proč, prostě mi vlezlo do hlavy ,,Jo, udělám to v den Sv. Valentýna!" a bylo to.

Ale posuneme se dál...
Jak jste si mohli všimnout, vyladila jsem se do Valentýnského stylu. Moc Valentýn nemusím, ale včera jsem se fakt nudila, tak jsem zapnula SketchBook a zkusila jsem vyrobit dess.
Nevím jak vy, ae já jsem spokojená! Nechám si ho tu do konce týdne:


To je asi všechno, co jsem ctěla říct...

Takže zase píši normální články, v pátek napíši delší článek o dnu Sv.Valentýna ( Jak jinak, že? ) a na Ev-Page se objeví první příběh ( KONEČNĚ ).

Otázečka...

5. února 2014 v 21:51 | Ev
Ahoj,
jen se chci zeptat....

Jak nahlásit něčí blog, když se jedná o kyberšikanu?
Našla jsem na internetu, jak nahlásit obsah, ale nevím, jestli se k tomu vztahuje i tohle.


Předem moc díky!

Další pauza?

4. února 2014 v 1:26 | Ev
Ahojky,...
no, jak to říct. Popisek asi mluví za vše! Strašně se omlouvám, ale poslední dobou se necitím moc dobře. Psychicky i fyzicky. Jsem totiž nemocn a jsem doma a protože mám hodně času, začala jsem sledovat jeden seriál, který jsem asi před rokem a půl "sledovala" ( Koukla jsem se jen na 6 episod. ) a fakt mě to začalo zaímat! Já tu teď mluvím o seriálu "Pretty Little Liars", v překladu "Prolhané krásky". No a .... jak bych to řekla ... teď jsem asi u dvacátý episody a právě se tam děje taková věc, která se mi děje v mém realném životě a došlo mi, že to musím vyřešit. Už to trvá strašně dlouho a já musím vyřešit jak to udělat! Do té doby ode mě nečekejte žádné názorové články. Nevím, možná napíši něco jiného, ale žádný smysluplný článek to nebude.

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid