Květen 2014

Tweety s city

29. května 2014 v 17:24 | Ev
Tato kniha mi v knihkupectví padla do oka hnad, jak jsem se přiblížila k sekci románů pro dívky. Bylo to zrovna v době, kdy jsem na Twitteru strávila více času než nad učením do školy ( A tak to je stále, ale nikdy jsem neřekla, že se doma učím... ), takže mi stačil jen ten modrý nápis Tweety na obalu knížky, aby jsem se po ní natáhla.

Ale jak už se říká... Nesuď knihu podle obalu.

Naprosto Retardovaný - Agnostici

26. května 2014 v 21:31 | Ev
Jak už o mně asi víte, sleduji (a dalo by se říct i obdivuji) Martina Rotu alias Naprosto Retardovaného. Zrovna dnes vydal video s názvem Agnostici.
Většina lidí, když přidá na blog nějaké video je buď jejich nebo ho kritizují.
Ale já bych v tomhle případě chtěla udělat vyjímku, protože tohle video bylo naprosto

ÚŽASNÝ!!

Je vtipné, má myšlenku a… co jiného dodat? Je to prostě geniální a musítě se na to kouknout.


Milý deníčku,...

23. května 2014 v 22:36 | Ev
(Promiňte, že píšu tak… ehm... jinak, ale dlouho jsem měla pauzu, takže jsem vyšla ze cviku a musela jsem minimálně 5 hodin denně být v jedné místnosti s děckama, které svůj volný čas promrhávají projížděním své Facebookové zdi-a ano, mluvím o svých spolužácích.)

Jelikož poslední dobou (jak jste si již určitě všimli) nemám žádné nápady na články a jsem mnohem lepší člověk než vy, rozhodla jsem se, že postupně budu kritizovat všechny druhy blogů a vysvětlovat, proč jsem já nejlepší.
-To berte jako ironii.

Ne, fakt. Znám lidi, kteří se tak opravdu chovají!

Ale k věci…


Můj život za komunismu

22. května 2014 v 19:30 | Ev
Je ráno jako každé jiné. Je to tu docela tmavé a skoro nic nejde vidět, ale skrz mříže jdou vidět první paprsky vycházejícího slunce. Celou noc jsem byla vzhůru, i když na tvrdé lavici v rohu maličké místnosti bych stejně neusnula, tentokrát to bylo kvůli něčemu jinému.
Nebylo to kvůli světlu, ve věznici je tma i v pravé poledne, ve tmě bych usnula. Tentokrát to nebylo ani kvůli mé rodině nebo nevydařenému dálkovému studiu, na to jsem měla dost času při mé minulé "návštěvě" této budovy.
Tentokrát jsem myslela na Adama. Obdivuji ho za to, jak při mně stále stoji. I když by ho za to mohli zavřít taky, podporuje mě. Já bych to se sebou nevydržela.
Klidně mi říkejte, že jsem moc mladá a nerozumím tomu, ale cítím, že by nám to mohlo vydržet dlouho. Ne jako mé tři nevydařené pokusy před tím. Ale mám strach. Pokud se se mnou rozejde, budu na vše sama, ale pokud se mnou zůstane, nepřivedu ho do problémů?
Bez něj bych to tady nevydržela.
Poslední dobou je svět hrozně tmavý, bezcitný a netolerantní. Od války se tu nic nezměnilo. Sice lidé již neupadajív boji, ale utiskováni jsme tu stále.
Trest se nese i za krátkou hloupou větu.
Svobodnou vůli tu neznají a vlastní názor je tu sprosté slovo.
Nechápu naši vládu. Zarazí to někdy někdo? V tomhle budou vyrůstat naše děti? Vždyť říčt svůj názor není hřích…Pořád mi je pět

14. května 2014 v 17:58 | Ev
Všichni si kladou stejnou otázku: Kdy se člověk stane dospělým?
Pravda, docela těžká otázka, existuje na ni vůbec odpověď? Oficiálně je člověk dospělý od osmnácti, může pít, volit a přebírá za sebe plnou zodpovědnost. Dospělost znamená, že vaše vyvíjení skončilo, ale co uvnitř? Jste připraveni na skutečný život? Jste zodpovědní? To je ta správná otázka! Ale opět bez odpovědi. Většina lidí čeká, že v osmnácti letech už člověk bude zodpovědný a dostattečně chytrý k normálnímu životu, ale ne vždy to tak je. Znám plno příkladu, kde se lidé i starší osmnácti let chovají jako malé děti. Proč to nemůže být jako s pubertou. Tam člověk přesně ví, kdy začíná.


Nejhloupější věc v životě

13. května 2014 v 18:29 | Ev
Zdar!
Bohužel, dnes nemůžu moc psát, protože zítra píšeme test ze zeměpisu a ... prostě jsem blbá a musím se učit!
Ale založila jsem si Ask.fm a vyskočila na mě taková zajímavá otázka, díky které jsem si vzpoměla, že jsem na tohle téma chtěla napsat článek už na minulém blogu, tak vám to dám teď. Aspoň něco...

Jakou nejhloupější věc jsi v životě udělal(a)?
To vím na 100%... Pořád to mám před očima:
Jednou jsem byla u kámošky. Mají docela velkou zahradu, takže i hodně zdí, kopců a vlastně skoro všechno tam mají z kamene. Nějak tak jsme našly auto na baterky i s přívěsem, a jelikož jsme nenašli něco, čím se to dá spojit, strčily jsme do toho klacek. Vyšlapaly jsme kopec a najednou kámošky dostaly nápad, že sjedeme ten kopec... vlezly si do předu a pár minut mě přemlouvaly, abych si sedla do toho přívěsu. Samozřejmě jsem nechtěla, ale přemluvily mě. Takže jsme jely, holky se smály, já křičela a najednou! Najednou koukám, že se přívěs se mnou odpojila já se převrátila. Jo, to byla blbost!
Naštěstí jsem si jen rozbila koleno, ale zrovna to, na kterém jsem už měla jednu jizvu. To už bylo horší, asi 2 hodiny mi to krvácelo, pomalu, ale stejně...
Jo, byla to blbost, ale i srandu a rozhodně toho nelituju!

TAG Jedno slovo

12. května 2014 v 20:27 | Ev
Já nevím, co se se mnou děje! Mám tisíce nápadů na články, ale abych to napsala? Né!…
No nic, dnes to bude tag jedno slovo, kde budu odpovídat na otázky jedním slovem (nečekaně).LIEBSTER AWARD TAG po třetí

10. května 2014 v 19:46 | Ev
Ano, už po třetí tohle píši. Minule se mi do toho nechtělo, napsala jsem jen mé odpovědi na otázky a konec. Dnes se mi do toho ale docela chce, což mě samou překvapuje. Ještě chci poděkovat Kačce z blogu Osobní vesmír, která mě nominovala už po druhé, ale moc díky! No nic, jdeme na to...


( Opravdu netuším, odkud ten obrázek mám. Našla jsem ho v počítači... )


Jaro je tady!

9. května 2014 v 20:45 | Ev
Přišlo jaro a mně odešly nápady... bohužel. Poslední dobou ve svém volném čase nedělám nic jiného než focení. Zítra se pokusím něco napsat. No nic, aspoň vám sem chci dát jednu fotku kterou jsem vyfotila na cestě ze školy.


Pár fotek...

7. května 2014 v 18:57 | Ev
Já vím, já vím... nic-mi-nepište! Slibuji, že zase budu psát. Už mám po testech i zkoušení, takže budu mít zase čas. Poprvé za 14 dní jsem dnes aspoň něco přečetla, tak jsem i řekla, že vám taky aspoň něco napíši. Ale vyšla jsem nějak ze cviku, nějak chybí inspirace. Tak vám sem aspoň dám nějaké fotky.The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid