Milý deníčku,...

23. května 2014 v 22:36 | Ev
(Promiňte, že píšu tak… ehm... jinak, ale dlouho jsem měla pauzu, takže jsem vyšla ze cviku a musela jsem minimálně 5 hodin denně být v jedné místnosti s děckama, které svůj volný čas promrhávají projížděním své Facebookové zdi-a ano, mluvím o svých spolužácích.)

Jelikož poslední dobou (jak jste si již určitě všimli) nemám žádné nápady na články a jsem mnohem lepší člověk než vy, rozhodla jsem se, že postupně budu kritizovat všechny druhy blogů a vysvětlovat, proč jsem já nejlepší.
-To berte jako ironii.

Ne, fakt. Znám lidi, kteří se tak opravdu chovají!

Ale k věci…Psát deníčky je už dávno out. Psát si své myšlenky do nějaké bichle, kterou si kdykoli může najít a přečíst váš člen rodiny nemůže být zábava.
V dnešní době se "deníčky" píší na blogy, kde si je můžou přečíst cizí i známí lidé. Samozřejmě nejlepší je k tomu přidat i své vlastní jméno a fotku, kde se tváříte jak debil, aby si z vás vaši známí mohli dělat srandu, že?
Abych pravdu řekla, nikdy jsem tohle nechápala. I když jsem si celé letní prázdniny psala online-deníček, stále nechápu, proč jsem to psala. No, bylo to in, nic jsem neuměla a propadala jsem z Angličtiny - a já si ještě začnu psát deníček o svém fakt "úžasném" a "zajímavém" životě, který nebyl ani nijak zvlášť společenský. A teď si představte, že jsem ze zápisu vynechala soukromé věci. Takže to vypadalo nějak takhle:

Milý deníčku,
dneska jsem psala referát do hudebky společně s mýma BFFkama. Jo a taky jsem zjistila, že jsem opravdu zamilovaná do Adama (-ne, tohle mi nepřišlo v té době osobní) (-a prosím, neptejte se, proč jméno nějakého náhodného kluka je u mě vždy Adam, to se nedá vysvětlit), když se na mě na obědě kouknul. Sice za mnou stála fakt úžasná a krásná holka, která s ním chodí do třídy a asi s ní i chodí, ale já bych řekla, že se koukal na mě! <3 <3 <3

Fajn, s tou poslední větou jsem to možná trochu přehnala, ale je to úplně to samé, co jsem si psala na blog normálně, akorát ve zkrácené verzi.
A představte si, že tohle jsem tam psala každej druhej den! Fakt.hrůza.
Prosím, lidi, když víte, že váš život je o ničem, tak si nepiště deníček! Je jedno, jestli normální, nebo na blog-prostě ne!
Nevím, jestli znáte knihu Deník Mimoňky, ale to je o jedný holce jménem Nikki J. Maxwell(ová) a ta má fakt zajímavej život! Je to vždy strašně napínavý, zábavný a má to krásné ilustrace. Pátý díl mě trochu zklamal, ale co, nějaký musí byt nejhorší.

A jaký je váš názor na deníčky???


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ¤ elany ¤ ¤ elany ¤ | Web | 24. května 2014 v 8:31 | Reagovat

Mě taky ten pátý díl zklamal. Myslela jsem, že tam MacKenzie vymyslí něco napínavějšího. Jinak, já jsem si na začátku svého blogu psala deník, a řekla jsem si, že tam budu psát jen zajímavé věci. No, proto už dlouho nebyl :)

2 Amber Amber | 24. května 2014 v 15:22 | Reagovat

Deník jsem si zkoušela psát hned několikrát, ale vždycky mi to vydrželo tak týden maximálně. Můj život je síleně nudnej, takže jsem ani neměla co psát a vůbec mě to nebavilo. Teď píšu jen občas. Tak 1 za 2 měsíce napíšu osm stránek, o tom, co všechno se za tu dobu stalo :D

3 deny-paradise deny-paradise | Web | 25. května 2014 v 19:15 | Reagovat

Já také todle moc nechápu, když už si píšu deník na blog, napíšu ho pod anonimitou a navíc tam většinou nepíšu moc jména a většinou tam je jenom, co jsem dělala, což není tedy zajímavé, ale ani nějké hrozně za co bych se mohla stydět kdyby můj blog někdo objevil. A navíc to ani moc jako deníček neberu, spíš takové shrnutí týdne/dne/víkendu.. :D Každopádně, jsem si deník zkoušela psát několikrát do nějakého bloku, ale vždycky mě to přešlo.. :D Na blog jak už jsem řekla moc deníčky nepíšu, nebo píšu, ale jako deníček to neberu. Každopádně tam opravdu nemusím přidávat svojí fotku nejlépe s duckface-em nebo vyplazenym jazykem :D A psát o tom, jak se mě můj idol zeptatl jestli jsem blbá nebo ne :D

4 LinDa LinDa | Web | 26. května 2014 v 18:20 | Reagovat

Môj názor na denníčky je fajn :D Ale keď je tam vždy niečo zaujímavé. Ak je to stále o tom istom, tak ma to potom nebaví čítať.
Preto je super, keď niekto k denníčku pridáva napríklad aj fotky. Ale určite nie selfie... alebo nejaké nekvalitné nezaujímavé :D

5 Hope Hope | Web | 26. května 2014 v 21:36 | Reagovat

Psát si deník je podle mě cool! Ale psát papírovej a nikomu to neříkat. O mě je to velmi známá věc, že si píšu deník. Ale píšu jeden, kterej bych nikdy nikomu přečíst nedala a ten druhej, kde jen píšu, co jsem dělala abych si to zapamatovala. To ať si lidi přečtou. Na internet nepatří spoustu věcí, které tu jsou. A co s tím naděláme? Nic. Možná jen to dál nešířit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid