Červen 2014

Pár obrázků

28. června 2014 v 18:42 | Ev
Fajn, tak dnes jsem celý den jen lenošila. Buď jsem četla, mazlila se s kočkami nebo si přes Facebook psala se svými kamarádkami z druhé strany naší České Republiky, které jsem poslední měsíc školy fakt zanedbávala! Každopádně jsem naprosto bez energie a to i přes to, že jsem šla spát se slepicemi (-a to myslím vážně!). Nejsem prostě zvyklá mít den podle svých představ, jsem zkrátka takový studijní typ. Nemůžu se dočkat, až si zapnu v televizi prima love, kde opakují 1.sérii HIMYM (How I met your mother), vezmu si zmrzlinu, dám si sprchu a zase do postele.
Ale to zase odbíhám! Takže... nemám vůbec náladu na to, něco psát. Ale abyste tu aspoň něco měli a já nevyšla ze cviku, dám vám sem aspoň nějaké mé výkresy. Nejsem žádnej Leonardo da Vinci, ale myslím, že poslední dobou jsem se v tom dost zlepšila!

-Jinak se omlouvám, že jsem právě promarnila 5-10 minut vašeho drahého života!
Dávám sbohem!

27. června 2014 v 18:25 | Ev
Konečně mi zazvonil budík, který jsem měla nastavený na 6:05 a já mohla vstát. Ne, že bych brzké ranní vstávání měla nějak v lásce, spíše naopak, ale celou noc jsem se převracela z jedné strany na druhou a oka jsem nezamhouřila. Úplně jsem hořela nedočkavostí a ležet v posteli obrácená ke zdi, aby mamka nepoznala, že jsem celou noc vzhůru, byla děsná nuda! Rychle jsem vyskočila z postele a zastavila jsem se těsně před tím, než jsem otevřela dveře a běžela se do jídelny nasnídat. No jo no,... to, že jsem nespala šlo na mně sakra vidět. Ale to nevadí. Ještě moc dobře nevidím, protože jsem si nestačila rozsvítit a do pokoje mi šly jen první paprsky slunce, ale kdyby to bylo opravdu hodně špatné, půjčím si od mamky make-up. Navíc-hned, jak se vrátím, zalezu si zpátky do postele. Tu hodinu ve škole snad nějak přežiju.
Vyrazila jsem do naší kuchyňo-jídelny, pozdravila jsem tátu a zapla kávovar. Vzhůru byl naštěstí jen táta, což je fajn, protože tomu nebude divné, že piju kávu, když mi je teprve 12 let. Řekla bych, že si ani nepamatuje, do které třídy chodím, ale to je jedno. Až se mi káva -konečně- udělala, vzala jsem si rychle jeden z čokoládových cupcaků, které pekla ségra a vrátila se do pokoje, kde jsem zakryla kruhy pod očima, oblékla se a takové ty holčičí věci. Obvykle se tak nekrášlím, ale... S pvním stupněm se člověk musí přeci důstojně rozloučit, ne?

Existuje láska na první pohled?

22. června 2014 v 16:44 | Ev
Fajn, fajn... strašně se omlouvám, že jsem poslední dobou nepsala, ale to čekání na letní prázdniny mne zabíjí a já nemám vůbec žádnou chuť psát! Slibuji, že zase začnu, ale je lepší nic nepsat než psát nějaké slátaniny, ne? Však vy víte, o čem mluvím...
Každopádně poslední dobou mi vrtá hlavou jedna otázka. A jestli na ní vůbec existuje odpověď.:

Existuje láska na první pohled?

Většina lidí na to má jasnou odpověď a neřeší to, tak proč ne já? Vždy jsem se zastávala názoru, že láska na první pohled existuje, ale poslední dobou začínám pochybovat... A i kdyby existovala, je to ta pravá?


Upadající internet-jednou to přijít muselo

3. června 2014 v 21:53 | Ev
Na tento okamžik jsem dlouho čekala. Vše má své slabé chvilky. Však to znáte: ženy a perioda, sportovci a zlomeniny (a samozřejmě nesmíme zapomenout na to, čím si prošel každý) studenti a konec školního roku.

Já vím. Ve škole píšete denně testy a ještě vás s tím budu prudit na internetu, na místě, kam si na pár minut chodíte odpočinout od učebnic. Taky mám školy po krk.
Ne kvůli tomu, že bysme psali testy, spíše naopak (-navíc chodím do 5.třídy, takž kromě angličtiny a němčiny se nic nového neučíme), ale naše učitelka chybí, takže máme suplování. Hodně lidí si teď asi bude říkat: ,,Na co si stěžuje? Co já bych dal/a za týden bez učitelky!," ale to neznáte naši školu. Buď nám tam šoupnou vychovatelku, která vůbec neumí mluvit s dětmi a neuráčí se ani přijít na první hodinu nebo učitele/učitelku z druhého stupně. Ti mi zas tak moc nevadí, ale jako nejmladší ze čtyř potomků našich rodičů musím vťdy poslouchat: ,,Hele a nemáš ty náhodou starší/ho sestru/bratra?," ,,A jak se má?," ,,Kam vlastně chodí na školu?," atd…
Někteří učitelé si už zapamatovali, že ano-mám starší sourozence, ale něktrým očividně paměť trošinku vynechává.

Ale k věci…

Olomouc 2014

1. června 2014 v 15:22 | Ev
Ano, už je to nějaký ten pátek, co jsem tam jela podpořit ségru při přijímačkách na vysokou, ale jak už se říká... lepší pozdě než nikdy, ne?The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid