Existuje láska na první pohled?

22. června 2014 v 16:44 | Ev
Fajn, fajn... strašně se omlouvám, že jsem poslední dobou nepsala, ale to čekání na letní prázdniny mne zabíjí a já nemám vůbec žádnou chuť psát! Slibuji, že zase začnu, ale je lepší nic nepsat než psát nějaké slátaniny, ne? Však vy víte, o čem mluvím...
Každopádně poslední dobou mi vrtá hlavou jedna otázka. A jestli na ní vůbec existuje odpověď.:

Existuje láska na první pohled?

Většina lidí na to má jasnou odpověď a neřeší to, tak proč ne já? Vždy jsem se zastávala názoru, že láska na první pohled existuje, ale poslední dobou začínám pochybovat... A i kdyby existovala, je to ta pravá?Nechápu to. Jak by se někdo mohl zamilovat do někaho, koho vůbec nezná? Je to jen láska o vzhledu. Ale co když se (např.) holka zamiluje do ošklivého kluka (samozřejmě na první pohled)? To mi pořád vrtá hlavou!
A že se na první pohled člověk nemůže zamilovat do neatraktivního člověka? Já o tom teda vím své...

Uznávám, možná, že se mi chvíli (2 měsíce) někdo (přesněji řečeno kluk) líbil. A ano, kamarádky o něm říkaly, že není vůbec hezký a nechápaly, co na něm vidím. Ale je to už dávno za mnou-víc jak rok. Aspoň to jsem si do nedávna myslela. Proč jsem k němu "přestala" něco "cítit"?
Dobrá otázka...

Já na ní odpověď totiž neznám.
Bylo to snad kvůli mým kamarádkám? Protože se do něj jedna z mých blízkých kamarádek také "zamilovala"? Protože si mě kvůli tomu dobíraly (což dělali jak před tím tak do dneška)?
To se už asi nedozvím.
Jak rychle to přišlo, tak rychle to odešlo. A tečka.

Proč se k tomu tedy pořád vracím a nesnesu o té době jakoukoli zmínku?
Proč nemohu zapomenout?
Proč jsem od té doby o žádného kluka ani očkem nezavadila?
(Krom jednoho, ale to je na 100% jen kvůli vzhledu!)


Odpověď? Proč jsem s ním "přestala"? Protože jsem to asi nechtěla. Asi jsem se prostě bála. Vždyť jsem na lásku ještě příliš malá. ...ne?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Existuje láska na první pohled?

Ano
Ne

Komentáře

1 Amber Amber | 24. června 2014 v 20:08 | Reagovat

Na tohle má každý jiný názor, ale mě osobně přijde jako naprostý nesmysl se zamilovat do nějaké osoby na první pohled. Vážně je to spíš otázka vzhledu, ale pokud toho dotyčného dobře nepoznáme, nemůžeme se do něj zamilovat. To nejde. Jsme zamilovaní jen do jeho zevnějšku. Jen do jeho obalu. To je jako kdyby jsme zbožňovali čokoládovou tyčinku jenom proto, že má pěkný obal, ale ve skutečnosti by byla úplně odporná. Taky to tak není. Dokud neochutnáš, nevíš, jestli ti bude chutnat nebo ne. (Jiné přirovnání mě nenapadlo :D)Ale ano, jsou takové případy a i když to dost dobře nechápu, tak mi to připadá romantické :)

2 Kačka (osobnivesmir.blog.cz) Kačka (osobnivesmir.blog.cz) | Web | 25. června 2014 v 15:47 | Reagovat

Já také nemám náladu psát články, nic si z toho nedělej. :) Podle mě láska na první pohled existuje. Neříkám, že ji zažije každý. Podle mě jsi takto napsala článek, protože jsi ještě žádnou láska na první pohled nenašla. Kdyby jo, možná bys změnila názor.

3 Slečna bez tváře Slečna bez tváře | Web | 27. června 2014 v 12:10 | Reagovat

Já na lásku na první pohled moc nevěřím - teda vlastně věřím, ale myslím si, že ta láska moc dlouho nevydrží.
Ha, byla jsem docela v podobné situaci jako ty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid