Upadající internet-jednou to přijít muselo

3. června 2014 v 21:53 | Ev
Na tento okamžik jsem dlouho čekala. Vše má své slabé chvilky. Však to znáte: ženy a perioda, sportovci a zlomeniny (a samozřejmě nesmíme zapomenout na to, čím si prošel každý) studenti a konec školního roku.

Já vím. Ve škole píšete denně testy a ještě vás s tím budu prudit na internetu, na místě, kam si na pár minut chodíte odpočinout od učebnic. Taky mám školy po krk.
Ne kvůli tomu, že bysme psali testy, spíše naopak (-navíc chodím do 5.třídy, takž kromě angličtiny a němčiny se nic nového neučíme), ale naše učitelka chybí, takže máme suplování. Hodně lidí si teď asi bude říkat: ,,Na co si stěžuje? Co já bych dal/a za týden bez učitelky!," ale to neznáte naši školu. Buď nám tam šoupnou vychovatelku, která vůbec neumí mluvit s dětmi a neuráčí se ani přijít na první hodinu nebo učitele/učitelku z druhého stupně. Ti mi zas tak moc nevadí, ale jako nejmladší ze čtyř potomků našich rodičů musím vťdy poslouchat: ,,Hele a nemáš ty náhodou starší/ho sestru/bratra?," ,,A jak se má?," ,,Kam vlastně chodí na školu?," atd…
Někteří učitelé si už zapamatovali, že ano-mám starší sourozence, ale něktrým očividně paměť trošinku vynechává.

Ale k věci…


Všichni, kromě maturantů a tudíž i mé sestry (-mimochodem, udělala maturitu. Nepatří to sem, ale je to stejné jako s mým starším bratrem géniem. Jsem na ní prostě hrdá.), kteří se flákaj doma po maturitách, se tuhle dobu učí. A to víc než kdy jindy. (-i když já jsem dnes poprvé za dva měsíce doma otevřela učebnici).
Bavila jsem se o tom s Elany a schodly jsem se, že hodně blogerek (žádné blogery nečteme) se hodně zhoršila. A to nemluvím o Blog.cz, které mi poslední dobou leze krkem. O tom se mimochodem taky chystám napsat článek (už asi měsíc. Jsem fakt nemožná. Potřebovala bych asistentku, která by mě k tomu dokopala. 5 Kč za článek-nemá někdo zájem?) Dokonce jsme se bavila o jedné určité u které klikám na křížek po dvou větách čtení. Nebudu jí tady jmenovat, však ona ví. Každý to cítí. I já se poslední dobou zhoršila. Nevím, čím to je. Školou ne. Pristě mám špatnou náladu (-když si uvědomíte, že za měsíc už končí škola a vy víte, že už se nebudete nic učit, takže je naprosto zbytečné tam chodit, hned vám to zkazí náladu).

No nic, už se blížíme ke konci tohoto článku. Pochybuji, že si tohle někdo přečetl až sem (-a když jo, tak si určitě čte jenom tuhle poslední část. Ne, teď si nedělám srandu! Někdo to tak opravdu děká a upřímně to nechápu!! To bych mohla napsat jenom tu poslední část, ne?! Proč já se s tím patlám, když vy si to ani celý nepřečtete?! Ale o tom zase někdy jindy…), ale jestli ano, děkuji.
Nebyl To nic moc článek, ale… něčím po pauze začala musím, ne?
(Nepsala jsem to už někdy na nějaký konec článku?)

PS: Obrázek není můj a nevím, kde jsem ho našla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 clary-clair clary-clair | Web | 4. června 2014 v 17:48 | Reagovat

Je to zajímavý článek. Taky mě blog poslední dobou dost štvě a na blog mě to moc neláká ale snažím se :)
A 5 kč za článke bych taky brala :D

2 Hope Hope | Web | 4. června 2014 v 19:47 | Reagovat

Mě blog baví. Škola je na nic. :D

3 Ev-Crazy Ev-Crazy | 4. června 2014 v 19:58 | Reagovat

[1]: Děkuji, také se snažím psát, ale někdy to prostě nejde…

[2]: Nápodobně :D

4 Amber Amber | 14. června 2014 v 19:02 | Reagovat

Škola...mám pocit, že mě postupně zabíjí :D Ale musíme to holt nějak přežít. Máš pravdu, vážně to tu upadá a mě to strašně mrzí, protože tím ztrácí i další blogeři inspiraci k blogování. Je těžký se tu udržet, když není inspirace. Já vím, o čem mluvím...Ale ty jí snad máš dostatek. Ať mám aspoň co číst :))

5 Ev-Crazy Ev-Crazy | Web | 15. června 2014 v 10:34 | Reagovat

[4]: Ano, sice inspiraci mám, ale poslední dny jsem se snažila moc nepsat, protože jsem měla asi 5 předmětů nakloněných a musela jsem si to opravit. Ale teď se zase vracím a budu se snažit psát ještě častěji! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid