Červenec 2014

Divergence (kniha)

31. července 2014 v 14:29 | Ev

W.O.W

Musím k tomu ještě něco napsat?Zkouška nového foťáku

21. července 2014 v 15:39 | Ev
Jak už jsem v jednom článku zmiňovala, koupilajsem si nový foťák ( Sony Cyber-Shot w830 ) a tak jsem si asi po dvou měsících řekla, že ty fotky konečně přetáhnu a pár jich vám sem dám.Z pohádek nikdy nevyrostu

19. července 2014 v 10:00 | Ev
No,.. znám i starší než já, kteří se dívají na pohádky. A nechápu, proč ne. Co je na pohádkách špatného? Vsadila bych se, že kdyby např. Frozen bylo zfimované a nevytvořil by ho Disney, spousta lidí by ho měla jako svůj oblíbený film. Prostě to je dobrý film, proč řešit, jestli to je určeno pro děti? Stejně to bylo i s plyšáky. Dříve se vyráběli jen pro děti, ale teď? Skoro každá puberťačka jich má v pokoji několik a vsadím se, že i nějací dospělí, kteří milují plyšáky, by se našli.


Ano, mluvím tu hlavně o holkach. Ale vy se divíte? Kdo by nechtěl být princeznou?


Inteligentní puberťačka?!

16. července 2014 v 22:00 | Ev
V dnešní době se to zdá až nemožné. S takovými holkami se většinou setkáváme jen v amerických komedií, kde jsou oběti šikany, protože nosí rovnátka a brýle. Ale co tady v Česku? Našly by se mezi namalovanými Barbienámi i nějaké inteligentní holky, které mají IQ vyšší než jejich věk? A jestli ano, proč si jich na ulicích nevšímáme?


( Foceno novým foťákem-líbí? )Chci zažít zklamání z kluka

13. července 2014 v 23:56 | Ev
Fajn, řekla bych, že většina z mých čtenářů se do teď divila, proč se tento blog jmenuje "Ev-Crazy". Vždyť já jsem normální, trochu vyspělejší "skoropuberťáčka" nenávidíjící své spolužáky. No a dnes vás přesvědčím, že skutečně bláznivá jsem. Ale vy jste si už nejspíš přečetli název článku. A myslíte si, že to je naprosto šílené. A nejspíš bych vás teď normálně začala přesvědčovat, že to šílené není, ale tentokrát to opravdu nejde...Proč nechodím na hlavní stránky Blog.cz

8. července 2014 v 21:52 | Ev
Můj blog jsem si na Blog.cz založila proto, že je tu snadné ovládání. Já se v počítačích nikdy moc nevyznala, pořád o nich vím víc než má matka ale oproti mému bratrovi, který se programováním už pomalu živí, jsem naprosto tupá! Teprve nedávno jsem se naučila přetahovat písničky z CD do mého mobilu a strávila jsem nad tím snad celé odpoledne. Asi by to tak dlouho netrvalo, kdybych si přečetla, jak se to má dělat, ale já jsem prostě strašně líná a pořád jsem si říkala, že to zas tak těžký nebude a že na to přijdu sama. Ale tenhle článek není o mé neschopnosti či lenosti, tak se radši přesuneme k hlavnímu tématu.

Tento můj na první pohled asi nepochopitelný názor bych vám chtěla v tomto článku vysvětlit a kdo ví, možná někomu otevřu/zavřu oči.

Hledám inspiraci v lednici bez světla

1. července 2014 v 17:55 | Ev
Já se prostě nemůžu vyjadřovat! Potřebuju život! Co já mám dělat, když nemůžu k mé kámošce pár metrů odsud, protože nevycházím s její mámou a ostatní bydlí za lesem?! Já se tu snad unudím k smrti!
No nic, když nemůžu psát názory, rozhodla jsem se, že vám sem dám krátký úryvek z knížky, kterou právě píši. Už měsíce to mám uložené v notebooku, tak aspoň si to (snad) někdo přečte.

PS: Pokud máte nějaké věci, na které chcete znát můj názor, určitě mi napište!!!The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid