Inteligentní puberťačka?!

16. července 2014 v 22:00 | Ev
V dnešní době se to zdá až nemožné. S takovými holkami se většinou setkáváme jen v amerických komedií, kde jsou oběti šikany, protože nosí rovnátka a brýle. Ale co tady v Česku? Našly by se mezi namalovanými Barbienámi i nějaké inteligentní holky, které mají IQ vyšší než jejich věk? A jestli ano, proč si jich na ulicích nevšímáme?


( Foceno novým foťákem-líbí? )Věřte nebo ne, jsou takové holky. Dala bych jako příklad sebe -stejně mě všichni z rodiny označují jako puberťačku-, ale oficiálně jsem puberťačka až od 13 -tudíž 10.března 2015.
Fajn, možná to zní trochu egoisticky, ale dle mého názoru jsem docela chytrá, nejsem zrovna premiantka třídy, ale na to, že jsem poslední rok s naší třídní učitelkou moc nevycházela, jsem měla celkem slušný průměr.
Ale to se může rychle změnit. Vsadím se, že autorky článků na "růžlvých blozích" v dětství bývávaly roztomilé bytosti, které ani pořádně nevěděly, co to ta "kosmetika' je. Ale najednou přišla puberta a vše se změnilo.
Možná, že za pár roků napíšete do vyhledávače název mého blogu a vyjede vám blog o kosmetice. Kdo ví... budoucnost bohužel nevidíme a možná je to i dobře. Co kdyby to byla pravda? Co kdyby tady za pár let už nebyl názorový blog?

Taky by mě zajímalo, kdo říká, že chytré holky se neoblékají podle "módy", nelíčí se a nechodí na sociální sítě jako je Instagram, Facebook, apod.? Já osobně takovou holku znám. A mohu s jistotou říci, že to je jen fám amerických filmů. Zajímalo by mě, proč naše názory tak moc ovlivňuje zrovna Amerika. Jsou snad nějaká nadřazená rasa?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačka (osobnivesmir.blog.cz) Kačka (osobnivesmir.blog.cz) | Web | 17. července 2014 v 14:57 | Reagovat

Mohla bys dávat články s fotografiemi, hezky fotíš. :)

2 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 19. července 2014 v 10:51 | Reagovat

Amerika bola vždy popredu... Hlavne po druhej svetovej vojne. Európa ju brala ako niečo vyspelejšie... bol tam rýchlejši rozvoj. A z toho to tak vzniklo. Je škoda, že to nie je naopak :(
Aj ja poznám múdre pubertiačky a teenagerky. :D A je ich dosť. Ale viac ich je rozmaznaných, chváliacich sa atď :(

3 Ev-Crazy Ev-Crazy | Web | 21. července 2014 v 19:06 | Reagovat

[1]: Vážně? :D Moc děkuji!

[2]: Pravda... :/

4 Lizie Lizie | 1. srpna 2014 v 19:03 | Reagovat

To bude tím, že ti je teprve 12 a chodíš na základní školu. Postupem času, pokud jsi fakt chytrá (a já myslím, že jo :)), se dostaneš na nějaké solidní gymnázium, které například navštěvuju já, a chytré lidi budeš potkávat na každém kroku. ;) Bude tam spousta holek, které jsou na svůj věk vyspělé inteligentně a zároveň krásné a jen pár, u kterých máš pocit, že se na gymnázium dostaly omylem :D
Názorový blog tu podle mě bude pořád, protože nevypadáš na holku, (podle toho, co teď čtu, jinak tě neznám) která by našla největší zálibu v líčení a sebezkrášlování a ztratila schopnost rozumného vyjadřování a sdělování názorů. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid